Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
I Dziecięcy Przegląd Choreograficzny

I Dziecięcy Przegląd Choreograficzny

Klub Zgody

18 kwietnia 2008 r.

Klub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na I Dziecięcy Przegląd Choreograficzny który odbędzie się 18 kwietnia br. o godz. 17.00 w Klubie 303,os. Dywizjonu 303 paw. 1.
W programie imprezy przewidziane są prezentacje choreograficzne w wykonaniu dzieci uczestniczących w zajęciach baletowo – tanecznych w Klubie Ośrodka Kultury, os. Zgody 1, i Klubie Kultury „Wola”, ul. Królowej Jadwigi. Organizatorem przeglądu jest Ośrodek Kultury Kraków- Nowa Huta.
Zapraszamy wszystkich chętnych.

 

zobacz galerię zdjęć...  |   powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE