Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Nordic walking

Nordic walking

Klub 303

8, 15, 22, 29 maja 2014 r. - godz. 9.30, os. Dywizjonu 303 nr 1

Treningi Nordic Walkingu w Parku im. gen. St. Skalskiego na os. Dywizjonu 303 odbywać się będą w każdy czwartek do końca maja.  Zapisy w Klubie

Wstęp wolny.

Zajęcia prowadzone przez Firmę Dobrochna Wiater obejmować będą naukę techniki chodzenia z kijkami, dobór fachowego sprzętu, a także zasady odciążania stawów podczas marszu oraz angażowania jak największej liczby mięśni do pracy, tak aby trening dawał wymierne efekty. Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka D. Wiater.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE