Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodzica w Klubie 303 - program na kwiecień

Klub Rodzica w Klubie 303 - program na kwiecień

Klub 303

5-26 kwietnia 2016 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Co przygotował dla Was Klub Rodzica w Klubie 303 na kwiecień? Sprawdźcie koniecznie!

Wstęp wolny.

I moduł

  • Spotkania ze specjalistami

8.04., godz. 9:00-11:00, Spotkanie z psychologiem dziecięcym
Spotkanie ze specjalistą psychologiem dziecięcym Stanisławem Bobulą. Podczas warsztatu będziemy zastanawiać nad tworzeniem przestrzeni do własnej aktywności dziecka, które potrzebuje autonomii oraz zrozumienia jego potrzeb. Co się kryje za sytuacjami takimi jak marudzenie, bunt czy złość i jaki to ma związek z wspomnianą wcześniej samodzielnością? Prowadzący przez 8 lat pracował jako psycholog w Gimnazjum nr 48 w Krakowie, obecnie pracuje jako trener (edukator) i coach oraz współpracuje z Niepublicznym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „Sophia”. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, pedagogiki i coachingu. Koncentruje się na takich zagadnieniach jak ADHD, dyscyplina w klasie i szkole, motywacja uczniów do nauki, ewaluacja, współpraca szkoły z rodzicami, higiena psychiczna w zawodzie nauczyciela, nowoczesne metody nauczania oraz zastosowanie nowych technologii w procesie dydaktycznym.

  • Wolna strefa rodzica

22.04., godz. 9.00-12.00
Spotkanie w ramach Klubu Rodzica to czas na miłe spędzenie przedpołudnia. Podczas Wolnej strefy rodzica zapewnimy dzieciom profesjonalną opiekę pod okiem animatora – opiekuna. W Wolnej strefie rodzica rodzice znajdą również coś do picia i drobne przekąski.

II moduł

  • Dogoń Żyrafę

5.04., godz. 15:30-17:00, Zabawki z recyclingu
Do czego wykorzystać nakrętki z butelek PET? Czy luneta może być papierowa? Jakie mogą być jeszcze zabawki? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas kolejnego spotkania w Klubie Rodzica goniąc żyrafę. Na początku zajęć oczywiście nie zabraknie paluszkowych zabaw, czy tak lubianych nie tylko przez dzieci, masażyków. Na rozgrzewkę potańczymy i pośpiewamy, żeby w końcu przejść do dzieła, czyli wykonać proste zabawki z recyklingu.
Zapraszamy wszystkich serdecznie!

12.04., godz. 15:30-17:00, Świat owoców i warzyw
Na początek rozgrzewka - poćwiczymy paluszki, pomasujemy nóżki i brzuszki, bo na kolejnym spotkaniu Klubu Rodzica zagłębimy się wraz z Żyrafą w świat owoców i warzyw. Kto lubi jeść marchewkę? Czyim przysmakiem jest jabłko? Jakie owoce lubią dzieci, a jakie mamusie? A tata woli owoce czy warzywa? Wspólnie poszukamy odpowiedzi!

19.04., godz. 15:30-17:00, Poznajemy i rozróżniamy kształty
Kółko, kwadrat, prostokąt i trójkąt… Co to jest? Gdzie to jest? Co można zbudować z takich kształtów? Po kolejnym spotkaniu w Klubie Rodzica, każdy duży i mały na pewno będzie już to wiedział. Ale zanim przejdziemy do odkrywania kształtów pobawimy się jak zwykle w paluszkowe zabawy, posłuchamy dziwnych dźwięków i zaśpiewamy piosenki. Tak więc serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w Klubie Rodzica.

26.04., godz. 15:30-17:00, Kształty i rozmiary
Ostatnie w tym miesiącu spotkanie w Klubie Rodzica upłynie na fantastycznej zabawie. Na początek wspólna rozgrzewka, trochę ruchu i trochę tańca. Następnie sprawdzimy co jest małe, co jest duże. Który kształt pasuje do foremki? Czy kółko jest podobne do kwiatka? Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w Klubie Rodzica.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE