Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Spotkanie inauguracyjne Klubu Rodzica

Spotkanie inauguracyjne Klubu Rodzica

Klub Dukat

27 kwietnia 2016 r. - godz. 17.00, ul. Styczna 1

Serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne działalność Klubu Rodzica w Klubie Dukat, na którym przedstawiony zostanie program oraz odbędą się pierwsze warsztaty.

Wstęp wolny.

Dnia 27 kwietnia (środa) o godz. 17.00 odbędzie się Inauguracja Klubu Rodzica - przedstawienie programu oraz pierwsze interaktywne warsztaty rodzinne Jak się bawić z własnym dzieckiem, które poprowadzi animator - pani Magdalena Rutkowska-Oliwa.

Wszystkie spotkania w ramach Klubu Rodzica będą bezpłatne, a zajęcia będą dzielić się na bloki tematyczne: 

- Akademia mądrego rodzica - cykl spotkań ze specjalistami dla rodziców i opiekunów. 
- Baby Cafe - interaktywna kawiarenka rodzinna z zajęciami i atrakcjami dla całych rodzin
- Witajcie w naszej bajce - animowane imprezy tematyczne dla dzieci i ich rodzin
- Kino na poduchach - kino familijne

Serdecznie zapraszamy!

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE