Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - program na maj

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - program na maj

Klub Jędruś

5-21 maja 2016 r., os. Centrum A 6a

Zachęcamy do zapoznania się z programem spotkań Klubu Rodziców w Klubie Jędruś w maju.

Wstęp wolny.

  • NOWOHUCKA BAZA RODZINNA

Nieformalne i towarzyskie spotkanie rodziców w Klubie Jędruś. Podczas spotkań w swobodnej atmosferze rozmawiamy na różne tematy. W kwietniu naszym tematem przewodnim będą sport i podróże.

5.05., godz. 16.00-18.00, Gimnastyka dla mam z dziećmi

12.05., godz. 16.00-18.00, Rowerowe przygotowania do sezonu
Porozmawiamy o tym, jak przygotować rowery na sezon rowerowy i co zrobić, by nasze dzieci bezpiecznie mogły jeździć na rowerze.

19.05., godz. 16.00-18.00, Gimnastyka dla mam z dziećmi

  • WARSZTATY DLA RODZICÓW

6.05., godz. 17.00-19.00, Jak wychowywać rodzeństwo? - warsztaty z psychologiem
Warsztaty przeznaczone są dla rodziców, którzy wychowują dwójkę lub więcej dzieci. Podczas warsztatów psycholog Kamila Szczyrek postara się odpowiedzieć na pytania związane z mądrym wychowywaniem rodzeństwa: jak radzić sobie z konfliktami i jak je rozwiązywać, jak budować relacje w rodzinie. W ramach warsztatu będzie przestrzeń do dyskusji, zadawania pytań i dyskusji. Prowadzenie: Kamilla Szczyrek- psycholog, trener umiejętności osobistych, doradca zawodowy i instruktor pracy z ciałem. W wolnym czasie, którego ma niewiele uwielbia jeździć na rowerze, tańczyć i oglądać filmy. Mama dwójki urwisków.

13.05., godz. 17.00-19:00, Nie ma to jak być tatą – warsztat dla ojców
Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie skierowanych do ojców. Tematem będą więzi z dziećmi i relacje z partnerką. Warsztaty są przestrzenią, w której ojcowie mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, wątpliwościami, uzyskać wsparcie i pomoc. Prowadzenie: Sławomir Woch – psycholog, psychoterapeuta i doradca zawodowy. Prywatnie majsterkowicz i tata dwójki dzieci.

20.05., godz. 17.00, Jak mądrze stawiać granice ? - warsztaty

  • PROJEKT: WSPÓLNA SOBOTA

Kreatywne i inspirujące warsztaty dla dzieci i rodziców, podczas których stworzymy i niesamowite dzieła sztuki i - bardzo praktyczne przedmioty. Wspólnie będziemy kleić, malować, zszywać, wycinać (niekoniecznie w takiej kolejności) i odkrywać, że nasza wyobraźnia i talent nie mają granic.

7.05., godz.. 11.00-12.30, Warsztaty ekologiczne

14 i 21.05., godz. 11.30-13.00, Warsztaty DIY - WARSZTATY ODWOŁANE!

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE