Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców w Klubie 303 - program na maj

Klub Rodziców w Klubie 303 - program na maj

Klub 303

6-31 maja 2016 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Co przygotował dla Was Klub Rodzica w Klubie 303 na maj? Sprawdźcie koniecznie!

Wstęp wolny.

I moduł

  • Spotkania ze specjalistami

6.05., godz. 9.00 – 11.00, Spotkanie z rehabilitantką dziecięcą
Gościem spotkania będzie pani Lucyna Arciszewska – rehabilitantka dziecięca z wieloletnim stażem.

  • Wolna strefa rodzica

20.05., godz. 9.00-12.00, Wolna Strefa Słuchacza
Spotkanie w ramach Klubu Rodziców to czas na miłe spędzenie przedpołudnia. Podczas spotkań i warsztatów dla rodziców, dzieciom zapewnimy profesjonalną opiekę pod okiem animatora-opiekuna. W Wolnej strefie rodzice znajdą również coś do picia i drobne przekąski. Będzie to czas na rozmowę i złapanie oddechu pomiędzy codziennymi obowiązkami „zapracowanego” Rodzica.

II moduł

  • Dogoń Żyrafę

10.05., godz. 15.30-17.00, Kuchenna orkiestra
Czy w kuchni tylko można gotować? Czy łyżka służy tylko do jedzenia? Jakie dźwięki wydaje widelec? Czy uda nam się stworzyć oryginalną orkiestrę? Jeśli chcesz się przekonać czy nam się uda lub wraz ze swoim dzieckiem spróbować to zapraszamy na wtorkowe spotkanie do Klubu Rodziców, na zajęcia Dogoń Żyrafę. Wspólnie poszukamy pomysłów na kuchenne melodie. Będzie można także oglądną króciutką, muzyczną etiudę w wykonaniu prowadzącej zajęcia. Oczywiście, w ramach rozgrzewki, nie zabraknie masażyków i wierszyków. Będą także zabawy z ulubioną, kolorową chustą i małymi chusteczkami.

17.05., godz. 15.30-17.00, Makaronowe cudeńka
Czy makaron służy tylko do jedzenia? Jaki kształt może mieć makaron? Co można zrobić z makaronu? Jeśli masz jakiś pomysł przyjdź do nas ze swoim dzieckiem zaprezentuj swoje wyobrażenie na temat makaronu. Jeśli nie masz pomysłu to także serdecznie zapraszamy, może my zarazimy Was makaronową twórczością. Ale zanim zaczniemy, rozgrzejemy nasze palce paluszkowymi wierszykami i powitankami. Nie zabraknie też radosnych harców z chustą i chusteczkami. Może wspólnie uda nam się rozbawić naszego Dinozaura Zenka?
Wstęp wolny.

24.05., godz. 15.30-17.00, Kolorowe ubranka
Czy w zimie ubrać krótkie spodnie? Jaką czapkę ubrać w zimie, a jaką w lecie? Czy lalka może mieć sukienkę taką jak ja? Czy mój miś ubierze kolorowe spodenki dziś? Na najbliższych zajęciach w Klubie Rodziców zastanowimy się co, kiedy, jak i gdzie należy ubrać. Dzieci przy pomocy rodziców zaprojektują swoje pierwsze modowe kreacje. A jeśli już o kolorach mowa to oczywiście nie zabraknie też kolorowej, tęczowej chusty, która zawsze sprawia dzieciom mnóstwo radości i uśmiechu. Na koniec zajęć zrelaksujemy się i wyciszymy przy paluszkowych historyjkach.

31.05., godz. 15.30-17.00, Niespodzianka przed Dniem Dziecka
Serdecznie zapraszamy w przeddzień Dnia Dziecka na zajęcia w Klubie Rodziców, gdzie prowadzący przygotowali dla dzieci niespodzianki. Nie zabraknie też wesołych zabaw i harców.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE