Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
XX edycja konkursu Ogródek przed domem - Przedłużony termin zgłoszeń!

XX edycja konkursu Ogródek przed domem - Przedłużony termin zgłoszeń!

Klub Dukat

do 5 czerwca 2017 r., ul. Styczna 1

Klub Dukat zaprasza mieszkańców Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie i XVIII Nowa Huta do udziału w XX edycji konkursu Ogródek przed domem.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 czerwca 2017 r. w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta oraz mailowo na adres: dukat@krakownh.pl.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są tutaj, w Klubie Dukat i na Facebooku.

Szczegółowe informacje w Klubie Dukat.


Wręczenie nagród, połączone z otwarciem pokonkursowej wystawy fotograficznej odbędzie się 9 września 2017 r. w Klubie Dukat (ul. Styczna 1).

Honorowy patronat: Przewodniczący Rady Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie
Patronat medialny: Dziennik Polski, Głos. Tygodnik Nowohucki

Konkurs realizowany jest ze środków finansowych Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie i Dzielnicy XVIII Nowa Huta. 

powrót do listy aktualności...

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE