Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Akcelerator Kultury NH17

Akcelerator Kultury NH17

Masz między 16 a 25 lat? Mieszkasz lub uczysz się w Nowej Hucie? Działasz, albo chcesz działać, w samorządzie, stowarzyszeniu lub grupie nieformalnej? Dołącz do naszego projektu Akcelerator Kultury NH17, który rusza wkrótce na os. Centrum A 6a i naucz się skutecznie przekuwać pomysły w projekty! Szukamy kulturalnych i społecznych start-upów, którym będziemy mogli nadać rozpęd do działania. W ramach projektu oferujemy weekendowy wyjazd szkoleniowy do Ochotnicy, warsztaty w Nowej Hucie, wsparcie mentorów oraz środki na realizację pomysłów.

Dzięki udziałowi w Akceleratorze Kultury NH17 odkryjesz swoje ukryte zdolności i zaczniesz je wykorzystywać, nauczysz się organizować epickie wydarzenia społeczne i kulturalne, wystawy, koncerty, happeningi czy gry miejskie, poznasz ludzi, którzy mają podobne zainteresowania. A przede wszystkim sprawdzisz się praktyce tworząc swój własny projekt.

Prześlij swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, wiek, tel. kontaktowy, e-mail, info o mieszkaniu lub uczeniu się w Nowej Hucie) do 2 czerwca 2017 na: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl

REGULAMIN udziału w projekcie.

Szczegółowych informacji udziela Weronika – tel. 518 297 202.

Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty.

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta jest partnerem projektu.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE