Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - czerwiec

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - czerwiec

Klub Jędruś

czerwiec 2017 r., os. Centrum A 6a

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na czerwiec.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

CZWARTKI

  • 1, 8, 22.06. GODZ. 17.00-18.00, GIMNASTYKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH
    Gimnastyka metodą Sherborne. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Prowadzenie: Katarzyna Niklas-Wołoszyn, psycholog, terapeutka rodzinna, psychodramatystka, mama dwóch brykających dziewczyn, Blanki i Adeli.
  • 1.06., GODZ. 11.00-12.30, WARSZTATY CHUSTOWE: KIESZONKA
    Warsztaty z wiązania chusty dla rodziców. Organizatorzy proszą o informację, jeżeli ktoś z uczestników nie posiada własnej chusty. Aby zapewnić komfort uczestnikom liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy. Prowadzenie: Izabela Kaczmarczyk - doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.
  • 8.06. GODZ. 11.00-12.30, SPOTKANIE CHUSTOWE
    Spotkanie w luźnej atmosferze, możliwość swobodnej rozmowy, wymiany doświadczeń i otrzymania porad od naszej ekspertki. Zapraszamy wszystkie mamy – zarówno chustujące od dawna jak i te, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z chustami. Prowadzenie: Izabela Kaczmarczyk - Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich

PIĄTKI

SOBOTA

powrót do listy aktualności...

 

 

 

WCZYTYWANIE