Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Krakowski szlak Bajkoteki – czytaj i wygrywaj! - nabór grup na warsztaty tworzenia gry

Krakowski szlak Bajkoteki – czytaj i wygrywaj! - nabór grup na warsztaty tworzenia gry

Już 6 i 7 lipca 2017 roku w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej na ul. Rajskiej 1 w Krakowie odbędą się warsztaty tworzenia koncepcji gry planszowej na podstawie wierszy Tadeusza Śliwiaka zebranych w książce „Krakowski szlak Bajkoteki”. Razem – metodą dyskusji, „burzy mózgów” oraz wspólnych zabaw plastycznych – stworzymy unikalną krakowską grę literacko – kulturoznawczą od A do Z!


Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się wielu ciekawych faktów na temat historii oraz podstawowego podziału i rodzajów gier planszowych, zapoznają się z poezją dziecięcą jednego z najbardziej krakowskich twórców oraz pod okiem literaturoznawcy i grafika stworzą zasady, jak też wizualną koncepcję gry. Koncepcje dzieci zostaną wzięte pod uwagę podczas przygotowywania gry do wydania, które jest planowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz partnerów projektu na 90. rocznicę urodzin Tadeusza Śliwiaka.

Miłym akcentem będzie to, że każdy uczestnik warsztatów otrzyma od nas właśnie wznowioną publikację, czyli jeszcze ciepłe i pachnące farbą drukarską II wydanie „Krakowskiego szlaku Bajkoteki”!

Na kolejne warsztaty tworzenia gry zapraszamy grupy, które w ubiegłym roku wzięły udział w warsztatach literackich projektu.

Zapisy są przyjmowane pod numerem tel. 518 – 297 – 202 lub mailowo pod adresem: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl

Serdecznie zapraszamy!

Projekt jest dofinansowany przez Gminę Miejską Kraków w konkursie pt. „Upowszechnianie literatury i działalność wydawnicza - Organizacja wydarzeń literackich i wydawniczych w 2017 roku”

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE