Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Kultura Sąsiedzka – rozpoczęcie fazy diagnostycznej

Kultura Sąsiedzka – rozpoczęcie fazy diagnostycznej

10 lipca 2017 r. - godz. 17.00, ul. Płoszczyny 1

W dniu 10.07.2017 w Klubie Pod Kasztanami rozpoczynamy spotkania fazy diagnostycznej projektu „Kultura sąsiedzka”. Warsztaty te będą miały na celu określenie potencjału społeczności lokalnej osiedla Kościelniki oraz potrzeb uczestników projektu, jak też nakreślenie kierunku, w jakim – dzięki udziałowi w projekcie – grupa mieszkańców osiedla chciałaby się rozwijać.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie - również te, które do tej pory nie zapisały się do grupy - zapraszamy dziś na ul. Płoszczyny 1 na godz. 17.00.

Rozpoczęcie spotkań diagnostycznych w pozostałych klubach, które są zaangażowane w projekt, odbędzie się w dniach:

  • 11 lipca na os. Branice (w Klubie Herkules),
  • 17 lipca na os. Wolica (w Klubie Jedność),
  • 31 lipca na os. Chałupki (Klub Karino).

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00.

Wszelkie informacje dotyczące projektu dostępne są u kierowników i instruktorów w powyższych Klubach.

Spotkania w fazie diagnostycznej projektu poprowadzi Anna Bednarczyk - absolwentka socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów miejskich na Uniwersytecie dla Pokoju w Kostaryce. Obecnie jest doktorantką w Instytucie Socjologii UJ. Pracowała w wielu lokalnych i międzynarodowych projektach badawczych w Polsce, Norwegii i Kolumbii. Prowadziła badania między innymi dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, Urzędu Miasta Krakowa czy PFRONu. Zajmuje się tematami związanymi z partycypacją obywatelską, aktywizacją społeczności lokalnych oraz rewitalizacją przestrzeni publicznych. Zaprojektowała i prowadziła serię warsztatów aktywizujących młodzież do współtworzenia ofert domów kultury w Krakowie, pracowała jako animatorka procesu partycypacyjnego planowania w projekcie “Dzielnice Planują”. Prowadzi warsztaty z zakresu diagnozy społecznej oraz partycypacyjnego planowania.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura – Interwencje 2017.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE