Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Smacznie i ludowo w Klubie Jedność, czyli wynik fazy badawczej na os. Wolica

Smacznie i ludowo w Klubie Jedność, czyli wynik fazy badawczej na os. Wolica

Klub Jedność

W dniu 17 lipca rozpoczęła się na osiedlu Wolica faza diagnostyczna projektu Kultura sąsiedzka. Na kolejnych spotkaniach w Klubie Jedność, zebrane Panie wypracowały dwie koncepcje działań, choć właściwie już na pierwsze spotkanie przyszły z gotowym pomysłem – marzeniem, aby pojechać w strojach krakowskich na Prezydenckie Dożynki w Spale. Ze względu na ogromną determinację, doskonałe przygotowanie tematu organizacji wyjazdu, a także jednomyślność wśród zebranych osób, pomysł ten – choć nietypowy – został zaakceptowany przez prowadzącą zajęcia.

Nad drugim pomysłem pracowaliśmy tradycyjnymi metodami opartymi o ankiety i rozmowy badające potrzeby oraz deficyty społeczności oraz miejsca. I na tej podstawie finalnie udało nam się ustalić kierunek działania na os. Wolica. Będzie to organizacja wielkiego, integrującego sąsiedzkiego spotkania połączonego z warsztatami rękodzieła oraz degustacją przysmaków według tradycyjnych, domowych przepisów.

Nad szczegółami projektów będziemy pracować podczas kolejnej fazy Kultury sąsiedzkiej, która na os. Wolica rozpocznie się już 10 sierpnia.

zobacz galerię zdjęć...  |   powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE