Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Piknik sąsiedzki przy Klubie Jędruś

Piknik sąsiedzki przy Klubie Jędruś

Klub Jędruś

27 sierpnia 2017 r. - godz. 12.00-16.00, os. Centrum A 6a

Zapraszamy na kolejny Jędrusiowy Piknik Sąsiedzki. W ostatnią niedzielę sierpnia spotkamy się by bawić się, odpoczywać, skakać i biegać, a więc robić wszystko to, co robi się na piknikach.

Wstęp wolny.

Animatorzy poprowadzą różnorodne zabawy dla dzieci a wszyscy przybyli będą mogli skorzystać z gier (planszowe, badminton, inne) i koców piknikowych.

W ramach pikniku odbędzie się również Plenerowa Wymiana Wszystkiego – zachęcamy do przynoszenia książek, zabawek i wszelkich innych sprzętów, zbędnych, ale zdatnych do użycia. Zasady wymiany: - wymiana jest bezgotówkowa- przynieś rzeczy w takim stanie, w jakim chciałbyś je otrzymać- rzeczy trafiają do puli ogólnej, nie wymieniamy się "rzecz za rzecz".

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE