Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
CyrKawiarnia - plenerowa kawiarnia cyrkowa

CyrKawiarnia - plenerowa kawiarnia cyrkowa

Klub 303

2 września 2017 r. - godz.17.00-20.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

 Cyrkowa Kawiarnia - niezmienne marzenie pracowników Klubu 303, które jakby nie było, po raz kolejny spełnią! Zamknij oczy… i wyobraź sobie niosącego napoje kelnera idącego na szczudłach, dobrą muzykę w tle, spokój od dzieci, które bawią się z innymi, a bawiąc - uczą się czegoś nowego, czas umilają wspaniałe występy artystyczne... czy wspomnieliśmy że napoje są darmowe? Teraz otwórz oczy - znajdujesz się właśnie na CyrKawiaRni i to wszystko jest prawdziwe! W sobotę 2 września, od godziny 17.00 CyrKawiaRnia otworzy się dla swoich gości i pozostanie otwarta aż do godz. 20.00, kiedy bramy zamkną ogniowi artyści.

Gdybyście podczas wydarzenia zgłodnieli, to do waszej dyspozycji zostanie przygotowany grill, dzięki któremu będzie można "wrzucić coś na ruszt" (przynieście dla siebie kiełbaski!). Masz ochotę się czegoś napić? Przyjdź i zakręć naszym cyrkowym kołem, żeby dostać się "do baru", usiądź wygodnie na trawie czy ławce i oglądaj to, co przygotowali dla was artyści. A wystąpią dla was artyści z Klubu 303, grupa Akro Dance z Zakopanego, Mikołaj Kubowicz i nie tylko! Więcej informacji wkrótce, śledźcie naszego facebooka!

Wstęp wolny!

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA IMPREZY! 

CyrKawiarnia odbędzie się przy Klubie 303 a nie w Ogrodzie Zielono Mi.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE