Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców: Klubowa Skarbnica Rodzinna - warsztaty makijażu

Klub Rodziców: Klubowa Skarbnica Rodzinna - warsztaty makijażu

Klub Karino

11 września 2017 r. - godz.19.00, ul. Truskawkowa 4

Uczestniczki pod okiem wykładowcy wykonają makijaże na sobie lub modelce, poznając podstawowe techniki makijażu profesjonalnego (korekcja cery i owalu twarzy, modelowanie kształtu oczu i ust, wykorzystanie koloru w makijażu) oraz dowiedzą się jak świadomie korzystać z nowości oferowanych przez kosmetykę kolorową.
Prowadząca: Justyna Wieczorek

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.


powrót do listy aktualności...

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE