Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców: Mali Muzykanci-barwy jesieni

Klub Rodziców: Mali Muzykanci-barwy jesieni

Klub Karino

13 września 2017 r. - godz.16.30-17.30, ul. Truskawkowa 4

Omówienie cech charakterystycznych dla tej pory roku. Wspólne tworzenie instrumentów muzycznych – wykorzystanie darów jesieni, a na koniec wspólna zabawa z wykorzystaniem własnoręcznie zrobionych instrumentów. Jednak, aby nam się łatwiej pracowało rozgrzejemy paluszki, nóżki i uszka. Pobawimy się w kolorowym jesiennym tunelu.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Na koniec poprzytulamy się, przy okazji wyciszając emocje po wesołej zabawie.
Prowadząca: Agnieszka Figarska - doświadczony nauczyciel nauczania początkowego, animator zabaw dla dzieci od 1-3 lat, trener personalny, instruktor fitness

powrót do listy aktualności...

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE