Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Nie ma śmieci-są surowce

Nie ma śmieci-są surowce

Klub Jedność

15 września 2017 r. - godz.15.00, u. Drożyska 3c

Tegoroczne hasło akcji Sprzątanie Świata brzmi: Nie ma śmieci - są surowce. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Ukazywać także będziemy korzyści z segregacji odpadów oraz poszanowania zasobów środowiska.

Wstęp wolny!

Zapraszamy na Sprzątanie Świata do Klubu Jedność, w planie oprócz porządkowania terenów zielonych są również przewidziane są warsztaty plastyczne oraz konkursy i zabawy ekologiczne.

powrót do listy aktualności...

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE