Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Amarantowy wieczór - wernisaż

Amarantowy wieczór - wernisaż

Klub Mirage

16 września 2017 r. - godz.17.00, os. Bohaterów Września 26

Wernisaż wystawy malarstwa Ireny Lorenc dedykowany Kazimierzowi Machowinie w II rocznicę śmierci.

Irena Lorenc to uczennica profesora Machowiny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 13 lat związana z grupa Amarant. Ma na koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jej oleje i pastele są niespokojne, pełne poetyki i niedomówień.

Wstęp wolny!

W programie wernisażu wyjątkowy, kameralny koncert operowy Yuliyi Ponomar - absolwentki Ukraińskiej Narodowej Akademii Muzycznej, Akademii Muzycznej w Krakowie, solistki Filharmonii Św. Richtera na Ukrainie.

Wystawę będzie można oglądać do końca października.

powrót do listy aktualności...

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE