Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców: Brzuchomania

Klub Rodziców: Brzuchomania

Klub Karino

18 września 2017 r. - godz.19.00, ul. Truskawkowa 4

Zajęcia nastawione są na rzeźbienie mięśni brzucha. Po rozgrzewce następują ćwiczenia wzmacniające brzuch i talię w różnych pozycjach - od stojącej po leżącą. Serie przeplatane są ćwiczeniami oddechowymi i rozciągającymi. Trening ten poprawia ogólną postawę, a także widocznie wpływa na wzmocnienie i ujędrnienie brzucha i talii.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Prowadząca: Małgorzata Łojek - trener personalny, instruktor fitness, pasjonatka zdrowego stylu życia.

powrót do listy aktualności...

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE