Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Noc Poezji 2017

Noc Poezji 2017

4-7 października 2017 r.

Już po raz siódmy odbędzie się w Krakowie finał Nocy Poezji. Tegoroczna edycja jest dedykowana Stanisławowi Wyspiańskiemu, którego 110. rocznicę śmierci, przypadającą właśnie w tym roku, chcemy upamiętnić. Krakowskie święto poezji to wspaniała okazja do odświeżenia spuścizny autora Wesela, ale również do zapoznania wielbicieli poezji i sztuk wszelakich z różnorodną twórczości Wyspiańskiego. Dlatego Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta organizuje z tej okazji rozmaite wydarzenia, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Rozpoczną się one już 4 września, aby skumulować i finalizować się oczywiście w ową magiczną, poetycką noc, a będą się odbywać nie tylko w klubach położonych w centrum Nowej Huty, ale również na osiedlach, gdzie wciąż żywa jest tradycja podkrakowskiej wsi.

A wszystko odbędzie się pod hasłem „Co się w duszy komu gra, co kto w swoich widzi snach”. Zapraszamy serdecznie do naocznego przekonania się, czy tej wyjątkowej nocy chochoły ożyją, a Noc listopadowa rozegra w październiku tuż obok Placu Centralnego im. R. Reagana.

Szczegółowy program wydarzeń

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE