Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Nabór na warsztaty IMPRO w Klubie 303

Nabór na warsztaty IMPRO w Klubie 303

Klub 303

Grupa improwizatorska z Klubu 303 szuka jeszcze paru świetnych ludzi do grupy mega fajnych czterech dziewczyn. Wspólne improwizowanie będzie świetną rozrywką w te jesienne i zimowe długie wieczory.

Termin: czwartek godz. 19:00-21:00

Koszt: 25 zł/ zajęcia

Prowadzi:Mateusz Dzidkowski - Jeden z założycieli i Teatru Improwizacji So Close, absolwent kursu z zakresu pedagogiki teatru „Pracownie 2012” w ramach programu Dilettante, uczestnik wielu warsztatów przeprowadzonych przez trenerów z Polski Europy , a także dwóch warsztatów z improwizacji scenicznej (podstawy improwizacji oraz krótkie formy improwizacji), prowadzonych przez Caitlin Howden oraz warsztatów (długiej formy improwizacji), które prowadził Mike Hughes z kanadyjskiej grupy improwizacji teatralnej Uncalled for. Prowadził warsztaty improwizacji teatralnej dla aktorów Teatru Ludowego w Krakowie oraz cykliczne warsztaty improwizacji dla dzieci. W wolnych chwilach uwielbia gotować i śpiewać. Uważa, że wszystko jest po coś, ma swój sens tylko trzeba go odnaleźć.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE