Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Aktywny MAMY czas z dzieckiem - Warsztaty muzyczne

Aktywny MAMY czas z dzieckiem - Warsztaty muzyczne

Klub Wersalik

4 listopada 2017 r. - godz. 10.00-14.00, os. Ogrodowe 15

Zapraszamy wszystkie dzieciaki i rodziców na kolejne warsztaty w ramach projektu "Aktywny MAMY czas z dzieckiem" !! W sobotę 4 listopada odbędą się warsztaty muzyczne dla maluchów i nie tylko!

Wstęp na warsztaty jest darmowy.


Wspólna zabawa z muzyką, poznawanie instrumentów, improwizacje muzyczne oraz dodatkowe animacje to wspaniała forma stymulująca rozwój (nie tylko artystyczny:)) dzieciaków.

Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE