Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Ukryte talenty - dzieło rąk

Ukryte talenty - dzieło rąk

Klub Jedność

17 listopada 2017 r. - godz. 17.00, ul. Drożyska 3c

Klub Jedność zaprasza na finał projektu Kultura Sąsiedzka pt. Ukryte Talenty- dzieło rąk. Szczególne zaproszenie skierowane jest do mieszkańców pobliskich osiedli nowohuckich: Chałupek, Branic, Kościelnik oraz Wróżenic, aby we wspólnym sąsiedzkim gronie wzmocnić więzi i mile spędzić jesienny wieczór.

Wstęp wolny.

Motywem przewodnim finału będą ukryte talenty, dlatego odbędzie się wystawa prac ręcznie wykonanych przez uczestników imprezy. Będzie można podziwiać różne prace plastyczne, ludowe rękodzieło ( tj. serwety, hafty, kwiaty itp.), a także podpatrzyć nietypowe hobby. Imprezę poprowadzi Radosław Omieciński, który łowić będzie talenty, które można zaprezentować na scenie: tj. muzyczne, recytatorskie czy aktorskie.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE