Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
MIKOŁAJKI w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

MIKOŁAJKI w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

4-9 grudnia 2017 r., Nowa Huta

Kto z nas, niezależnie od wieku, nie lubi dostawać prezentów? Mali i duzi z niecierpliwością wyczekują tego dnia w roku, gdy marzenia się spełniają a Mikołaj przychodzi z pełnym workiem podarunków. Bardzo często do prezentów dodaje też mnóstwo śmiechu i zabawy, ofiarując maluchom niezapomniane wrażenia. A ponieważ Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta z radością spełnia dziecięce fantazje to w sześciu klubach przygotowano mikołajkowe niespodzianki dla najmłodszych. 

Mikołajki w Klubie Rodziców planowane na 4 grudnia w Klubie Karino (ul. Truskawkowa 4), rozpoczną się przedstawieniem „Przygody Franka Bałwanka”. Nie zabraknie wizyty Mikołaja, prezentów i wspólnej zabawy z animatorami teatralnymi a na koniec wspólnego zdjęcia wszystkich uczestników. Dwa dni później do Klubu Jedność (ul. Drożyska 3c) zawita Grudniowy Gość, specjalnie na zaproszenie młodszych i starszych dzieci, które z bijącym sercem i wypiekami na policzkach będą wypatrywać tego najmilszego Świętego. W tym samym dniu w Klubie Krzesławice (ul. M. Wańkowicza 17) odbędzie się Mikołajkowy Wieczór z Teatrem i Plastyką. Jedną z atrakcji, przygotowaną dla najmłodszych, będzie przedstawienie „Opowieść wigilijna”, na podstawie przepięknej historii Karola Dickensa. Grzeczne dzieci, które zawitają w progi Klubu Krzesławice otrzymają prezenty oraz wezmą udział w mikołajkowych warsztatach plastycznych. 6 grudnia to także Mikołajki w Klubie Mirage (os. Bohaterów Września 26) dla dzieci w wieku 2-5 lat, gdzie wszystkie grzeczne dzieci przygotują się wspólnie na odwiedziny wyjątkowego Gościa. Prezentowe szaleństwo nie ominie Klubu Dukat (ul. Styczna 1), gdzie 8 grudnia odbędzie się Spotkanie ze Świętym Mikołajem. Na miejscu każde dziecko będzie miało okazję porozmawiać z tym specjalnym gościem, opowiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę a na zakończenie otrzymać moc słodkości. Najpóźniej, bo dopiero 9 grudnia będą miały miejsce Mikołajki w Klubie Pod Kasztanami (ul. Płoszczyny 1). Wspaniałą zabawę rozpocznie barwne widowisko zespołu baletowego Gaduły. Piękne kolorowe stroje uatrakcyjnią występ dostarczając widzom wielu niezapomnianych wrażeń.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Uśmiech na każdej małej buzi, radość w sercach i ręce pełne upominków gwarantowane! 

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE