Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Spotkanie świąteczne PZERiI

Spotkanie świąteczne PZERiI

Klub Mirage

8 grudnia 2017 r. - godz. 15.30, os. Bohaterów Września 26

Jak co roku, aby tradycji stało się zadość seniorzy należący do Koła nr 15 PZREiI zasiądą przy wspólnym, bożonarodzeniowym stole. W programie tradycyjnie: łamanie opłatkiem i życzenia, wspólne kolędowanie, świąteczny poczęstunek.

Wstęp wolny za zaproszenia (do odbioru w Klubie).

Od wielu lat organizatorzy zapraszają osoby starsze, samotne, aby się spotkać w nastroju sprzyjającym przygotowaniom do nadejścia Bożego Narodzenia. W blasku świec, przy zielonej choince i zapachach świątecznego stołu osoby starsze rozpoczną wielkie Bożonarodzeniowe świętowanie.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE