Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zaczarowana biblioteka: Magia świąt

Zaczarowana biblioteka: Magia świąt

Klub Mirage

11 grudnia 2017 r. - godz. 10.00, os. Bohaterów Września 26

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spędzenia czasu w gronie najbliższych nam osób.

Wstęp wolny.

Ten „magiczny czas” stał się inspiracją do tego, aby zaprosić przedszkolaki na spotkanie przy świątecznej choince. Będzie to okazja do poznania zapomnianych już tradycji związanych z Bożym Narodzeniem, wykonania ozdób choinkowych oraz wspólnego kolędowania. Mamy nadzieję, że świąteczny wystrój sali, zapach  świerkowych gałązek, melodie kolęd sprawią, iż wszystkim udzieli się ten „magiczny” świąteczny  nastrój i będzie trwał aż do Świąt.

Zaczarowana biblioteka to cykl zajęć edukacyjnych dla maluchów. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i prowadzone są przez pracowników Biblioteki Kraków Filia 48. Podczas wyprawy do tajemniczego świata książek dzieci będą miały okazje wysłuchać ciekawych baśni, bajek i opowiadań a wraz z ich bohaterami poznawać otaczający ich świat. Każde spotkanie poświęcone jest innemu tematowi.

powrót do listy aktualności...

 

 

 

WCZYTYWANIE