Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta laureatem konkursu grantowego  „Tu mieszkam, tu zmieniam”

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta laureatem konkursu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam”

Klub Karino

Miło nam poinformować, że projekt Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta pt. „Wigilia w Chałupkach – kolęda dla wszystkich” znalazł się wśród 100 pomysłów z całej Polski nagrodzonych grantami w konkursie Fundacji Banku Zachodniego WBK im. Stefana Bryły. We wtorek 28 listopada 2017 w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się gala, podczas której przedstawiciele instytucji – beneficjentów programu Tu mieszkam, tu zmieniam odebrali z rąk Prezes Fundacji dyplomy i umowy grantowe. Ośrodek Kultury Kraków- Nowa Huta podczas uroczystości reprezentowała dyrektor Małgorzata Jezutek.


To już drugi raz, kiedy Fundacja Banku Zachodniego WBK przyznaje dofinansowanie działaniom Ośrodka – w ubiegłym roku wsparła realizację projektu cyrkowej wymiany młodzieży z Polski i Francji w ramach programu Bank Ambitnej Młodzieży.

Dodać należy, że Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta jest jedną z 5 instytucji z Małopolski oraz jedyną spoza sektora NGO i mającą siedzibę w Krakowie, która otrzymała wparcie.

Bieżące informacje o projekcie można znaleźć w zakładce PROJEKTY.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE