Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Przypowieść Noworoczna

Przypowieść Noworoczna

8 stycznia 2018 r., godz.15.00, os. Centrum A 6a

Noworoczny program artystyczny w wykonaniu Klubowej Grupy Poetika, działającej przy Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Wstęp wolny dla Słuchaczy NAS

Międzypokoleniowa grupa artystyczna zaprezentuje dla słuchaczy Nowohuckiej Akademii Seniora niezwykły spektakl o uniwersalnych wartościach w życiu człowieka.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE