Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Jaka wigilia, taki cały rok - koncert kolęd

Jaka wigilia, taki cały rok - koncert kolęd

Klub Mirage

2 lutego 2018 r. - godz. 15.30, os. Bohaterów Września 26

Wspólne kolędowanie to piękna polska tradycja. By nie zapomnieć o tej tradycji zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zaprzyjaźnionego Koła nr 15 Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Wstęp za bezpłatnymi zaproszeniami.

Usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, które sprawią, że powrócimy jeszcze na chwilę w magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE