Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zimowe Igrzyska Cyrkowe - wielki finał Cyrkowych Ferii

Zimowe Igrzyska Cyrkowe - wielki finał Cyrkowych Ferii

Klub 303

17 lutego 2018 r. - godz. 17.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

W tegorocznej ofercie Klubu 303 na zimową przerwę w nauce znalazły się Cyrkowe Ferie. Podczas tygodniowych warsztatów dzieci będą doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe sprawności w zakresie akrobatyki, żonglerki, balansu, klaunady, jazdy na monocyklach i chodzenia na szczudłach. W ramach finału pierwszych Cyrkowych Ferii, w sobotę 17 lutego o godz. 17.00, Klub 303  zaprasza na otwarte wydarzenie dla całych rodzin - Zimowe Igrzyska Cyrkowe.

Na początek instruktorzy wprowadzą wszystkich w świat cyrku poprzez rozgrzewkę i ćwiczenia cyrkowe. Następnie zorganizowane zostaną rodzinne gry oraz krótkie warsztaty z chodzenia na szczudłach i ćwiczenia równowagi na rola bola. W drugiej części nastąpi podział na drużyny, które wezmą udział w wielkich Igrzyskach Cyrkowych. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w kilku konkurencjach m.in. wyścigu na szczudełkach wiaderkowych, wyścig na szczudełkach „czaplach”, rola-bola na czas, skakanie na skakance – kto więcej i freestylowo – na najlepszy styl skakania lub wykonane tricki oraz bieg z podrzucaniem piłki.

Po sportowych zmaganiach przyjdzie chwila odpoczynku, w której to uczestnicy Cyrkowych Ferii w Klubie 303 zaprezentują zdobyte przez siebie umiejętności. Po pokazie ogłoszone zostaną wyniki Zimowych Igrzysk Cyrkowych.

Organizatorzy serdecznie zapraszają rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, całe rodziny, do udziału w tej cyrkowej rywalizacji. Doskonała zabawa gwarantowana!

Klub 303 od kilku lat zajmuje się propagowaniem działań cyrkowych i teatru ulicznego na terenie Nowej Huty, realizując szereg wydarzeń i happeningów oraz prowadząc grupy: Grupę Happenerską Nowa Huta (w latach 2007-2013) oraz Grypę Cyrkową od 2013 r. Uczestniczy w międzynarodowych projektach współpracując ze Stowarzyszeniami Naphtaline i Gwennili oraz Teatrem Zeotrope (Francja), a także Zirkusschule Tasifan (Niemcy). Na co dzień pracuje na rzecz środowiska lokalnego Dzielnicy XIV Czyżyny organizując różnorodne zajęcia i imprezy dla różnych grup wiekowych: maluszków, dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE