Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Powroty do Młodej Polski - wernisaż wystawy i koncert Grupy Bez Bisów

Powroty do Młodej Polski - wernisaż wystawy i koncert Grupy Bez Bisów

Klub Mirage

9 marca 2018 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Wystawa „Powroty do Młodej Polski” to kolejna w galerii M Plus Klubu Mirage prezentacja interesujących prac pięciu artystek Jolanty Surówki, Anny Gajdy, Anny Marczyk, Janiny Korty, Marii Rataj. Wieczór uświetni także poetycki koncert Grupy Bez Bisów w składzie: Paweł Smolik, Sławomir Dańda, Mariusz Tracz. Gościnnie z Grupą Bez Bisów wystąpiGrzegorz Sikorski z Opola.

Wstęp wolny.

Tym razem zaprezentowany zostanie zbiór obrazów, które w swej tematyce nawiązują do dokonań polskich malarzy Młodej Polski - epoki, która miała duże znaczenie w historii sztuki polskiej. Był to zwrot ku nowym trendom symbolizmu, impresjonizmu i ekspresjonizmu. Osią twórczości artyści uczynili człowieka z jego pragnieniami, marzeniami, ograniczeniami, ulegającego pokusom wyborów między dobrem a złem.

Wystawę można oglądać do 13 kwietnia 2011 r.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE