Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Misterium Męki Pańskiej

Misterium Męki Pańskiej

Klub Jedność

5 kwietnia 2018 r. - godz. 16.30, ul. Drożyska 3c

Klubu Jedność wraz z uczniami drugiej i trzeciej klasy I Prywatnego Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji zaprasza wszystkich mieszkańców, dużych i małych na niezwykłe widowisko religijne - Misterium Męki Pańskiej.

Wstęp wolny.

W Misterium Męki Pańskiej chodzi o niezwykłe przeżycia i dogłębne zrozumienie zdarzeń, które legły u podstaw chrześcijaństwa. Misterium jest wyrażoną nowoczesnymi środkami opowieścią, zawierającą tradycyjną treść i przesłanie. Koncentruje się wokół męki, śmierci i niekiedy także zmartwychwstania, ukazując Paschę Chrystusa – Jego przejście ze śmierci do życia po prawicy Ojca.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE