Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Wycieczka z seniorami do Łagiewnik

Wycieczka z seniorami do Łagiewnik

Klub Karino

8 kwietnia 2018 r. - godz. 8.00-16.00, ul. Truskawkowa 4

Uczestnicy wycieczki będą mieli okazję zwiedzić kompleks Sanktuarium - kaplicę z relikwiami św. Faustyny, dwupoziomową bazylikę z 77-metrową wieżą widokową, 5 kaplic w dolnej części bazyliki oraz kaplicę Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Udział bezpłatny

Sanktuarium łagiewnickie związane jest z działalnością św. Faustyny Kowalskiej, propagatorki kultu Bożego Miłosierdzia. Od 1940 roku grób św. Faustyny oraz obraz Jezusa Miłosiernego stały się miejscem pielgrzymek wiernych doświadczających wielu łask. Miejsce to było dwukrotnie, w 1997 i 2002 roku, odwiedzone przez papieża Jana Pawła II, a w 2006 roku przez papieża Benedykta XVI.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE