Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców - Od ziarenka do rośliny

Klub Rodziców - Od ziarenka do rośliny

Klub 303

16 kwietnia 2018 r. - godz. 16.30-18.30, ul. Styczna 1

Spotkanie Klubu Rodziców, którego motywem przewodnim jest budząca się do życia przyroda. Uczestnicy zapoznają się z najchętniej uprawianymi w ogródkach roślinami, dowiedzą jak dbać o zieleń i przyrodę.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

W trakcie zajęć przygotowane zostaną sadzonki, które chętni zabiorą ze sobą do domów. Nie zabraknie zabaw z kolorową chustą, tańców i innych harców. Spotkanie poprowadzi Renata Biel, pedagog, na co dzień pracująca w Centrum kreatywnego rozwoju Harcownia.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE