Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Kolory świata - wernisaż wystawy Władysławy Semczyszyn

Kolory świata - wernisaż wystawy Władysławy Semczyszyn

Klub Mirage

20 kwietnia 2018 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Władysława Szemczyszyn z wykształcenia jest chemikiem. Po przejściu na emeryturę jej pasją stało się malarstwo. Preferuje malarstwo olejne w którym zwraca szczególną uwagę na kolor, kompozycję, nastrój oraz oświetlenie. W jej malarstwie dominują pejzaże, kwiaty, martwa natura.
Wernisaż prac Władysławy Semczyszyn uświetni koncert gitarzysty Jakuba Zieliny.

Wstęp wolny.

Władysława Semczyszyn pod okiem Elżbiety Borysławskiej uczestniczyła w zajęciach malarskich Akademii III Wieku Fundacji Turleja w Krakowie, a następnie w Klubie „Kuźnia”. Jest członkiem Klubu Malarzy Amatorów ,,Pasja'' w Nowohuckim Centrum Kultur. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Wystawę Kolory świata można oglądać w Sali Klubu Mirage do 16 maja.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE