Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Sąsiedzkie spotkanie z muzyką

Sąsiedzkie spotkanie z muzyką

Klub Wersalik

20 kwietnia 2018 r. - godz. 18.30, os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik zaprasza na Sąsiedzkie spotkanie z muzyką, podczas którego zagra Qarmello Quartett. Kwartet zagra utwory muzyki klasycznej i skrzypcowe aranżacje muzyki popularnej oraz filmowej.

Wstęp wolny.

Po występie uczestnicy spotkają się przy pysznej kawie i ciastkach. Organizatorzy zapraszają chętnych do współorganizacji wydarzenia i przyniesienia ze sobą słodkości, a także zgłaszania własnych pomysłów.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE