Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców - Projekt Wspólna Sobota: Warsztaty architektoniczne

Klub Rodziców - Projekt Wspólna Sobota: Warsztaty architektoniczne

Klub Jędruś

21 kwietnia 2018 r. - godz. 11.30-13.30, os. Centrum A 6a

Klub Jędruś zaprasza na warsztaty architektoniczne zainspirowane przygodami małego architekta Ignasia Kitka pod hasłem „Budujemy mosty”.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Spotkanie z bohaterem książki Andrei Beaty i Davida Robertsa, organizowane w ramach cyklu „Projekt wspólna sobota” poprowadzi Anna Ratecka.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE