Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Tralalandzkie ZOO

Tralalandzkie ZOO

Klub 303

13 maja 2018 r. - godz. 15.00-17.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Tralalandia powoli odzyskuje swój dawny wygląd… Nowi mieszkańcy już się zadomowili, poznali muzyczną stronę nieznanej krainy. Teraz pora odnaleźć pozostałych mieszkańców Tralalandii, czyli zwierzęta.

Podczas kolejnego spotkania w ramach Klubu Rodziców pokonamy zarośla, lasy i łąki, aby odnaleźć je w… naszej wyobraźni. Wspólnie spróbujemy zbudować Tralalandzkie ZOO, stworzymy Tralalafę, Tralarysa, Tralapotama i wiele innych dotąd nieodkrytych zwierząt.

Wstęp wolny.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE