Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Szlachetne Zdrowie: Choroby układu ruchu

Szlachetne Zdrowie: Choroby układu ruchu

Klub Mirage

17 maja 2018 r. - godz. 17.00, os. Bohaterów Września 26

Szlachetne zdrowie to cykl wykładów i warsztatów z zakresu edukacji prozdrowotnej. Kolejne spotkanie poświęcone będzie problemowi chorób układu ruchu. Bóle mięśniowe i stawowe mogą być objawem wielu chorób, niekoniecznie związanych z elementami aparatu ruchowego.

Podczas spotkania specjalista przybliży rodzaje występujących schorzeń oraz ich przyczynę i podpowie, w jaki sposób można uchronić swoje mięśnie, stawy oraz kości przed ewentualnymi kontuzjami. Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE