Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Profilaktyka chorób nerek

Profilaktyka chorób nerek

21 maja 2018 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Wykład poprowadzą przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób Dializowanych, które od 2004 r. zrzesza osoby dializowane, po przeszczepieniu oraz ich rodziny z całej Polski. Celem jest uświadomienie społeczeństwu, że wczesna diagnoza to szansa na spowolnienie postępu choroby o kilka lub nawet kilkanaście lat.

Wykład na temat zagrożenia Przewlekłą Chorobą Nerek stanowi skuteczne narzędzie edukacji, pozwalające przekonać wielu ludzi, że profilaktyka jest konieczna, zwłaszcza w przypadku osób starszych, gdyż znajdują się oni w grupie ryzyka.

Wstęp wolny.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE