Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Dzień Matki w Klubie Seniora

Dzień Matki w Klubie Seniora

Klub Mirage

24 maja 2018 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Dzień Matki to święto obchodzone niemal na całym świecie. Matka jest tylko jedna, serce matki wie najlepiej, nie ma jak u mamy - można znaleźć wiele przykładów powiedzeń i związków frazeologicznych, których bohaterką jest mama. To nie przypadek, bo każda rodzicielka jest kobietą wyjątkową.

Aby sprawić mamom prawdziwą przyjemność Klub Mirage organizuje w Klubie Seniora obchody ich święta. W programie koncert zespołu Seniorinki. Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny, zapisy do 17 maja w Klubie Mirage

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE