Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
DK+ Inicjatywy Lokalne - Etap 1: Konsultacje i zgłaszanie inicjatyw

DK+ Inicjatywy Lokalne - Etap 1: Konsultacje i zgłaszanie inicjatyw

do 12 czerwca 2018 r.

W klubach Dukat oraz Jędruś zaczynają się konsultacje dla osób, które chciałyby zgłosić swój pomysł na działanie na rzecz społeczności lokalnej Nowej Huty w konkursie inicjatyw organizowanym w ramach projektu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne czyli Akcja partycypacja? W OK!

Przypominamy, że na spotkania zapraszamy nie tylko osoby biorące udział w warsztatach projektowych, ale również te, które z jakiś powodów wolą działać na własną rękę. Podczas spotkań nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą Państwu w dopracowaniu pomysłu, jak też w wypełnieniu karty inicjatywy.

Udział w konsultacjach nie jest oczywiście warunkiem złożenia kart inicjatyw – dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie wypełnić kartę inicjatywy, zamieszczamy je do pobrania poniżej i przypominamy o nieprzekraczalnym terminie złożenia dokumentu do dnia 12 czerwca – szczegóły odnośnie składania oraz trybu oceny kart znajdziecie Państwo na naszej stronie w regulaminie projektu Akcja partycypacja? W OK!

DOKUMENTY DO POBRANIA

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2018.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE