Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Tralalandzkie piknikowanie

Tralalandzkie piknikowanie

Klub 303

10 czerwca 2018 r. - godz. 15.00-17.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Jaka jest ulubiona potrawa Króla Tralalandii? Czy jest ona słodka, czy też może bardzo kwaśna? Czy Król Tralalandii lubi owoce? A może woli warzywa? I czy nasze ulubione potrawy zasmakują Królowi? W niedzielne popołudnie zapraszamy na wspólne piknikowanie, podczas którego poznamy odpowiedź na wszystkie zadane pytania.

Zachęcamy do przyniesienia „małego co nieco”, aby podzielić się pysznościami z sąsiadami oraz wymienić przepisami. Król Tralalandii prześle nam na pewno paczkę ze składnikami Tralalandzkich potraw, z których będziemy mogli samodzielnie skomponować unikalny, najpyszniejszy Tralalandzki przysmak.

Wstęp wolny!

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE