Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zaczarowana Biblioteka: To już lato

Zaczarowana Biblioteka: To już lato

Klub Mirage

11 czerwca 2018 r. - godz. 10.00, os. Bohaterów Września 26

Zbliżają się długo wyczekiwane wakacje! Nieważne, czy spędzisz je na wsi czy w mieście, nad wodą czy w górach – pamiętaj, aby spędzić je bezpieczne. O tym, co zrobić i na co uważać, żeby nasz odpoczynek był wyłącznie radosną niezapomnianą przygodą - dowiecie się podczas ostatniego już w tym roku szkolnym spotkania.

Zaczarowana biblioteka to cykl zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku 2-4 lata. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i prowadzone są przez pracowników Biblioteki Kraków Filia 48. Podczas wyprawy do tajemniczego świata książek dzieci mają okazje wysłuchać ciekawych baśni, bajek i opowiadań a wraz z ich bohaterami poznawać otaczający ich świat. Każde spotkanie poświęcone jest innemu tematowi.

Wstęp wolny.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE