Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Wycieczka Szydłów-Kurozwęki-Chańcza

Wycieczka Szydłów-Kurozwęki-Chańcza

Klub Mirage

13 czerwca 2018 r. - godz. 8:00

Klub Mirage zaprasza na wycieczkę do dwóch małych, lecz bardzo ciekawych miejscowości w województwie świętokrzyskim – Szydłowa oraz Kurozwęk.

Szydłów nazywany jest "polskim Carcassone", bowiem zachował się tutaj XIV-wieczny układ urbanistyczny kryjący obwarowania i architektoniczne perełki średniowiecznego miasta. Położone nieopodal Kurozwęki to malowniczo położony zakątek, znany przede wszystkim z okazałego zespołu pałacowego z barokowo-klasycystycznym pałacem otoczonym rozległym parkiem. Osobliwe atrakcje miejscowości stanowią hodowla bizonów amerykańskich oraz labirynt w kukurydzy.

Na zakończenie wycieczki zaplanowano plażowanie nad jeziorem w Chańczy.

Koszt wycieczki: 77 zł (dla członków SM Mistrzejowice- Północ 37 zł), zapisy i wpłaty do 4 czerwca

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE