Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Koncert operowy

Koncert operowy

Klub Wersalik

16 czerwca 2018 r. - godz. 19.00, os. Ogrodowe 15

W letni sobotni wieczór, za sprawą koncertu muzyki poważnej w Klubie Wersalik, nad osiedle Ogrodowe popłyną dźwięki pieśni znanych z najsłynniejszych oper i operetek świata.

Publiczność usłyszy między innymi utwory z opery „Cyrulik sewilski” do muzyki Gioacchina Rossiniego, arię Graj Cyganie z operetki "Hrabina Marica" czy najsłynniejszą chyba pieśń neapolitańską ’O sole mio – w wykonaniu tenora Piotra Bracichowicza. Z kolei śpiewający bas barytonem Marcel Sbranchella zaprezentuje m.in. arię Non piu andrai z opery „Wesele Figara”, Votre toast (znane jako Aria albo Pieśń Torreadora) z opery „Carmen” G. Bizeta, a także pieśń Ten zegar stary z opery „Straszny dwór” Stanisława Moniuszki. Serdecznie zapraszamy!

Wstęp: 5 zł.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE