Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Klub Rodziców: Witamy lato z Panią Sową

Klub Rodziców: Witamy lato z Panią Sową

Klub 303

18 czerwca 2018 r. - godz. 17.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Uczestnicy zajęć prawdziwymi kwiatami powitają lato. Wyruszą w wakacyjną podróż nad morze, by poszukać muszelek w piasku. Samodzielnie wykonają wakacyjne pamiątki. Każdą aktywnością pobudzać będą swoje zmysły. A znana z wcześniejszych spotkań pani Sowa opowie ciekawe bajki. Organizatorzy gwarantują dobry nastrój!

Zajęcia poprowadzi Eugenia Czułkowska-Nowińska - coach rodzicielski i bajkoterapeutka, którą fascynuje wszystko, co związane z dziećmi, przede wszystkim ich wyobraźnia i nieraz bardzo zaskakująca pomysłowość. Pani Eugenii bliskie są pojęcia pozytywnej dyscypliny, komunikacji bez przemocy oraz wychowania bez kar i nagród. Uwielbia bawić się z dziećmi oraz chętnie dzieli swoją wiedzą z dorosłymi.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE