Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Akademia zdrowia i urody: Słoneczne wakacje

Akademia zdrowia i urody: Słoneczne wakacje

Klub Mirage

21 czerwca 2018 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Coraz bliżej początek sezonu urlopowego. Dlatego uczestnicy kolejnego spotkania z cyklu Akademia Zdrowia i Urody dowiedzą się, jak zadbać o wygląd i zdrowie skóry podczas wakacyjnego odpoczynku.

Które kosmetyki zabrać na urlop? Które będą nam faktycznie potrzebne, a które są zbędne? Odpowiedzi na te pytania udzieli kosmetyczka.

Wstęp wolny.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE