Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Dni Nowej Huty

Dni Nowej Huty

Tłumy nowohucian, gości z innych dzielnic Krakowa i turystów bawiły się podczas Dni Nowej Huty, zorganizowanych w sobotę, 9 czerwca br. Impreza odbyła się w sercu najmłodszej dzielnicy miasta - na terenach zielonych, położonych tuż przy Placu Centralnym im. Ronalda Reagana. Rozrywkę zapewniły przygotowane przez organizatorów atrakcje. Interesującą ofertę zajęć zaprezentowały m.in. instytucje kulturalne, działające na terenie Nowej Huty. Wśród nich ta przygotowana przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.

W namiocie promocyjnym Ośrodka trwały warsztaty plastyczne Pudełka skarbów - Pudełka sensoryczne, które zorganizował Klub Jędruś. Płócienne torby z własnymi, barwnymi malowidłami, można było przygotować dzięki pracownikom Klubu Wersalik. Przed namiotem, pod okiem instruktorów z Klubu Dukat, młodsi i starsi brali udział w zabawach z wielokolorową chustą animacyjną. Na scenie w kilku odsłonach występowały Gaduły, czyli zespół baletowy z Klubu Zgody, prezentując różnorodne układy taneczne i przepiękne stroje. W trakcie imprezy można było wziąć udział w grze terenowej, przygotowanej przez pracowników Ośrodka Kultury, a na czele Korowodu Nowohuckiego organizowanego przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, który przeszedł ulicami dzielnicy, szli artyści Grypy Cyrkowej z Klubu 303.

Odwiedzający nasz namiot mogli zapoznać się z wakacyjną ofertą zajęć i planami na kolejny rok szkolny, a przede wszystkim uzyskać informacje na temat najbliższych wydarzeń, w tym Koncertu operowego w Klubie Wersalik czy koncertu z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie!?, który odbędzie się 22 czerwca na Plantach Bieńczyckich.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE