Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Informacja o wyborze inicjatyw do przeprowadzenia w II części projektu „Akcja partycypacja? W OK!”

Informacja o wyborze inicjatyw do przeprowadzenia w II części projektu „Akcja partycypacja? W OK!”

Informujemy, że w dniu 13 czerwca 2018 roku czteroosobowa komisja z wielką przyjemnością zapoznała się ze zgłoszonymi w Klubach Dukat i Jędruś kartami inicjatyw w ramach projektu Akcja Partycypacja? w OK!

Łącznie zgłoszonych zostało 8 inicjatyw, z których 7 zostało przeznaczonych do realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami:

WYNIKI

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2018.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE